Miło nam przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie wynajmu AUTOBUSÓW z kierowcą.

W zakresie transportu obsługujemy kompleksowo biura podróży, konferencje, imprezy biznesowe, okolicznościowe, delegacje, transfery lotniskowe, firmy i inne.

Więcej
 

Pomimo, że już jest jesień to nadal mamy piękną i ciepłą końcówkę października. Spadające liście, kasztany i żołędzie z drzew są zwiastunami jesieni. Złota polska jesień potrafi być jednak równie piękna jak lato. Dlatego zapraszamy Was na wycieczkę na wieś, gdzie naprawdę jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, a szczególnie Farma Dyń EDYNIA k. Łomży. Jest to przepiękne miejsce, do którego można kilka razy wracać i cały czas świetnie się tam bawić z mnóstwem atrakcji dla dzieci.

Podczas 2-3 h na świeżym powietrzu dzieci poznają odmiany dyni, poznają zwierzęta, a niektóre mogą karmić.

Dynie wyłożone są na ziemi lub w skrzynkach, dzięki czemu każdy, mały i duży, może je dokładnie obejrzeć. Właścicielka farmy chętnie odpowie na Wasze wszystkie pytania i podzieli się z Wami wiedzą odnośnie uprawy dyń.

To fantastyczne miejsce oferuje nie tylko dynie, ale też inne atrakcje dla dzieci. I tak znajduje się tu malutki zwierzyniec, w którym mieszkają kuce, kury, kaczki, a nawet króliki. Na dzieci czeka też wspaniała zabawa - wyścigi taczkami, zabawa w piaskownicy z kukurydzy oraz oglądanie pięknych lampionów z dyń.

Jedną z głównych atrakcji poza dyniami jest również słomiany labirynt. Są to bele słomy, po których można chodzić lub skakać. Dla dzieciaków jest to świetna zabawa i ciężko ich stąd wyciągnąć.

Po zabawie, kiedy Wasze żołądki będą domagały się jedzenia, otrzymacie gorącą pożywną zupkę oraz spróbujecie słodkich jabłek z czekoladowej fontanny, a jeśli nadal będziecie głodni, to na farmie można rozpalić ognisko i zjeść kiełbaskę.

Cena od 65 zł/dziecko przy grupie min. 20 osób płacących + opiekunowie (opiekunowie bezpłatnie)

Cena zawiera:
- przejazd autokarem lub busem
- opiekę pilota
- gorący posiłek
- opłata wstępu na Farmę Dyni
- ubezpieczenie NNW na czas podróży
- koszty realizacji programu
- podatki

ZAPRASZAMY